statek

Integracyjny Rejs Doktorantów – ostatnie wolne miejsca

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zostały już ostatnie wolne miejsca na I Integracyjny Rejs Doktorantów na słynnym żaglowcu „Fryderyk Chopin” organizowany przez Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Kiedy: 17-24 czerwca 2017r.
Gdzie: Brest (Francja) – Den Helder (Holandia)

Trasa przez kanał La Manche.
Cena: ~1985 zł od osoby (nocleg, wyżywienie – nie zawiera ubezpieczenia uczestnika oraz transportu)

Przewidujemy dofinansowanie z uczelni dla doktorantów Uniwersytetu Medycznego.

Plan rejsu:

1. Start Brest: jeden z najsłynniejszych morskich portów
2. Dwa porty po drodze (np. Portsmouth, Dovver, Roterdam, Amsterdam)
3. Udział jednej z największych imprez żaglowych http://www.saildenhelder.nl/
4. Przepłynięcie słynnego, najbardziej ruchliwego kanału świata – La Manche

„W terminie 22-25 czerwca właśnie w Den Helder ma miejsce bardzo duża żeglarska impreza zwana Sail Den Helder. Jest to przede wszystkim zlot żaglowców, w tym czasie w porcie organizowanych jest mnóstwo atrakcji, parada żaglowców, koncerty, zabawy, integracja z innymi załogami wraz z możliwością pozwiedzania innych statków.”

Strategiczne założenia rejsu.
1. Integracja środowiska doktoranckiego
2. Zacieśnianie współpracy pomiędzy doktorantami różnych uczelni
3. Niesamowita promocja polskiego środowiska doktoranckiego  podczas zlotu żaglowców Sail Den Helder na najsłynniejszym polskim żaglowcu – będzie do naszego prywatnego użytku.

Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Wszelkie pytania i zapisy: radadoktorantow@umed.wroc.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Inne wpisy

teatr

Spektakl w Teatrze Capitol

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Przygotowaliśmy dla Was bilety na kolejne wydarzenie kulturalne – tym razem zapraszamy Was serdecznie na spektakl Frankenstein w Teatrze Capitol, który odbędzie się 28 kwietnia 2018 (sobota)…